Kalezaindu

Bache en carretera

Konponduta
Deskribapena
bache tremendo, años sin arreglar

Helbidea
Ibaitorre Kalea, 1

Kategoria
Errepideak

Data
2016/08/30
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Arazoa konpondu da / La incidencia ha sido resuelta.
    Data: 2016/09/28 15:42:35
    Konponduta
  • Iruzkina: Zure lankidetza eskertzen dugu. Konpontzeko lanak egin dira / Agradecemos su colaboración. Se ha procedido a su reparación.
    Data: 2016/09/28 15:41:33
    Irekita
  • Iruzkina: Gorabeherari erantzun zuzena emoteko, zehaztu ahal deuskuzu mesedez lekua edo bialdu ahal dozu argazki bat? ¿Para darle una respuesta adecuada a la incidencia, nos podría detallar o enviar una foto del lugar exacto?
    Data: 2016/09/07 16:29:22
    Irekita
  • Iruzkina: Urigintza saileko arduradunei jakinarazo deutsegu / Se les ha comunicado a los responsables de la Oficina Técnica
    Data: 2016/09/06 11:04:12
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2016/08/30 15:55:39
    Irekita