Kalezaindu

Perros

Konponduta
Deskribapena
Vivo en la urbanización Ibarreta y todos los días veo con asombro, como gente con perros entra a una área prohibida con señales.Esta área esta destinada al juego infantil.Me gustaría que se tomasen medidas.Me parece insaluble.Gracias un saludo

Helbidea
Zubiaurrealde Auzoa, 810, 48130 Basigo, Bizkaia

Kategoria
Parkeak, umeen jolastokiak

Data
2015/05/13
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Udaltzainei jakinarazoko deutsegu / Se comunicará a la Policía Municipal.
    Data: 2015/05/14 13:25:53
    Konponduta
  • Iruzkina:
    Data: 2015/05/13 17:17:03
    Irekita