Kalezaindu

Punto de Luz sin funcionamiento

Prozesatzen
Deskribapena
Desde hace más de un mes no funciona la luminaria de este punto

Helbidea
Barrio de Lazurraga, 13–16, Bakio

Kategoria
Argiztapen publikoa

Data
2019/10/12
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Teknikoek jakin behar dabe zein kaletan dagoen matxura. El servicio técnico necesita que especifique la calle donde se encuentra la avería.
    Data: 2019/10/14 11:50:26
    Prozesatzen
  • Iruzkina: Urigintza saileko arduradunei jakinarazo deutsegu / Se les ha comunicado a los responsables de la Oficina Técnica
    Data: 2019/10/14 11:12:16
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2019/10/12 8:33:50
    Irekita