Kalezaindu

Falta contenedor amarillo

Konponduta
Deskribapena
Han cerrado los contenedores soterrados y no han puesto contenedor amarillo, al azul no se cierra una tapa\n\n

Helbidea
Calle de Goienkale 2–16, Basigo

Kategoria
Zaborrak, edukiontziak

Data
2015/07/01
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Arazoa konpondu da / La incidencia ha sido resuelta
    Data: 2015/10/08 11:47:53
    Konponduta
  • Iruzkina: Urigintza saileko arduradunei jakinarazoko deutsegu / Se comunicará a los responsables de la Oficina Técnica.
    Data: 2015/07/02 12:41:20
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2015/07/01 21:53:46
    Irekita