Kalezaindu

Bakeako ziburuetako kableak apurtuta

Prozesatzen
Deskribapena
null

Helbidea
Calle de Goienkale, 43, Bakio

Kategoria
Parkeak, gune berdeak

Data
2018/04/02
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Urigintza saileko arduradunei ostabere jakinarazo deutsegu / Se les ha vuelto a comunicar a los responsables de la Oficina Técnica
    Data: 2019/02/19 14:44:27
    Prozesatzen
  • Iruzkina: Kendu doguz txarto egozan sokak,teknikoek ikusiko dabe ze irtenbide emon orain. eskerrik asko. Hemos retirado las cuerdas dañadas y los tcnicos valoraran que solucion cabe. Muchas gracias
    Data: 2018/04/05 8:31:16
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2018/04/02 19:14:00
    Irekita