Kalezaindu

Zaborrak botatzeko paperontziak

Konponduta
Deskribapena
Uribarriko bidea kalean 3 aste daramatzate zaborrak bildu barik ta paperontzia gainezka dago. Ez da gertatzen den lehenengo aldia.Kale honetan zabor bilketa zenbatero egiten den errebisatu mesedez

Helbidea
Uribarriko Bidea, 48130 Baquio, Vizcaya, España

Kategoria
Zaborrak, edukiontziak

Data
2015/09/12
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Arazoa konpondu da / La incidencia ha sido resuelta
    Data: 2015/09/16 10:12:07
    Konponduta
  • Iruzkina: Urigintza saileko arduradunei jakinarazo deutsegu / Se les ha comunicado a los responsables de la Oficina Técnica.
    Data: 2015/09/14 9:44:36
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2015/09/12 10:50:39
    Irekita
  • Iruzkina:
    Data: 2015/09/12 10:50:38
    Irekita