Kalezaindu

Columpios en mal estado

Konponduta
Deskribapena
Desde el verano pasado los columpios presentan un estado lamentable y con piezas sueltas y peligrosas para los niños.

Helbidea
Bentako Plaza, Bakio

Kategoria
Parkeak, umeen jolastokiak

Data
2018/02/16
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Arazoa konpondu da / La incidencia ha sido resuelta
    Data: 2018/05/23 12:50:24
    Konponduta
  • Iruzkina: Hirigintza saileko arduradunei jakinarazo deutsegu / Se les ha comunicado a los responsables de la Oficina Técnica.
    Data: 2018/02/19 11:28:42
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2018/02/16 23:29:35
    Irekita