Kalezaindu

Contenedor soterrado roto

Konponduta
Deskribapena
Un contenedor soterrado frente goienkale 5 esta roto, y hay un agujero de unos 30 cm por el q podría caer algún niñ@.

Helbidea
Calle de Goienkale 5–15, Basigo

Kategoria
Zaborrak, edukiontziak

Data
2015/07/18
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Aitatutako zaborrontzia eta ondokoak ez dagoz funtzionamenduan pasa dan bagiletik; zuloari jagokonez, arazoa konpondu da daborduko / El referido contenedor y los anexados se encuentran anulados desde el pasado junio; respecto a la cavidad, ya se solucionado la incidencia.
    Data: 2015/07/23 12:23:20
    Konponduta
  • Iruzkina:
    Data: 2015/07/18 22:38:30
    Irekita