Kalezaindu

Farolas no funcionan

Konponduta
Deskribapena
las farolas 08-17 / 08-18 / 08-20 de la entrada a nuestra localidad no funcionan

Helbidea
Bakio Bidea

Kategoria
Argiztapen publikoa

Data
2016/10/11
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Argiteriaz arduratzen dan enpresari emon jako kexaren barri eta konponketa lana egiteko behar daben materialaren zain dagozala erantzun dabe. / Se ha comunicado a la empresa encargada de la gestión de la iluminación y nos han respondido que están a la espera de recibir el material necesario para hacer el arreglo.
    Data: 2016/10/13 13:35:11
    Konponduta
  • Iruzkina: Urigintza saileko arduradunei jakinarazo deutsegu / Se les ha comunicado a los responsables de la Oficina Técnica.
    Data: 2016/10/13 11:51:13
    Prozesatzen
  • Iruzkina: Urigintza saileko arduradunei jakinarazo deutsegu / Se les ha comunicado a los responsables de la Oficina Técnica.
    Data: 2016/10/13 11:50:45
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2016/10/11 21:54:00
    Irekita
  • Iruzkina:
    Data: 2016/10/11 21:54:00
    Irekita