Kalezaindu

Punto negro

Konponduta
Deskribapena
da miedo pasear de noche por esta calle, no hay nada de luz

Helbidea
Goienkale kalea, 6

Kategoria
Argiztapen publikoa

Data
2016/08/30
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Tras valorar la incidencia remitida, los técnicos del Ayuntamiento han podido comprobar que la iluminación de dicho espacio es la adecuada, y similar a otras ubicaciones. Eskerrik asko por su interés.
    Data: 2017/05/24 22:00:27
    Konponduta
  • Iruzkina: Zure lankidetza eskertzen dugu. Argiteriaz arduratzen den enpresari puntu beltzen zerrenda bat bidali zaio, kontuan har dezan. Hemendik gutxira irtenbide egokia aurkituko dugula espero dugu / Agradecemos su colaboración. Se le ha trasladado a la empresa responsable del alumbrado un listado de puntos negros para su consideración. Esperamos encontrar una solución satisfactoria en breve.
    Data: 2016/09/28 15:43:32
    Irekita
  • Iruzkina: Urigintza saileko arduradunei jakinarazo deutsegu / Se les ha comunicado a los responsables de la Oficina Técnica
    Data: 2016/09/06 11:06:39
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2016/08/30 15:53:31
    Irekita