Kalezaindu

Eskolako aterpean argiak

En proceso
Descripción
Eskolako aterpe barrian ez dago argirik, es da nahikoa kaleko argiakaz umeak ibiltzeko

Dirección
Plaza de Agirre Lehendakaria, 1, Bakio

Categoría
Iluminación pública

Fecha
15/11/2019
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario: Teknikoek esan deuskue argia jartzeko lanetan ari dirala momentu honetan.
    Fecha: 18/11/2019 10:13:28
    En proceso
  • Comentario: Urigintza saileko arduradunei jakinarazo deutsegu / Se les ha comunicado a los responsables de la Oficina Técnica
    Fecha: 18/11/2019 8:15:01
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 15/11/2019 17:58:36
    Abierta