Kalezaindu

Basuras

Resuelta

Dirección
Calle de San Pelaioko Bide Nagusia, Basigo

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
10/08/2015
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Edukiontzi horia biltzeko lanaz arduratzen dan enpreseari jakinarazo jako. Dana dala, edukiontzi horia batzeko lana eguaztenetan egiten da. / Se ha avisado a la empresa que recoge el contenedor amarillo que los contenedores están desbordados. La recogida de contenedor amarillo se realiza los miércoles.
    Fecha: 12/08/2015 12:11:31
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 10/08/2015 22:34:47
    Abierta