Kalezaindu

Kotxeak egunak aparkatuta debekatuta dagoen lekuan

Resuelta
Descripción
Kotxe batek egunak daroaz aprakatuta debekatuta dagoen leekuan, zebra bide alboan, umeak zebra bidera heltzen direnean errepideko kotxeek ez dituzte ikusten, nagusiak justu justu. Parkearen ondoan pasu handiko pasuan.

Dirección
Calle de Goienkale, 2, Bakio

Categoría
Otros

Fecha
09/07/2017
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Arazoa konpondu zen / La incidencia se resolvió.
    Fecha: 04/12/2017 12:39:19
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 09/07/2017 13:31:58
    Abierta