Kalezaindu

Contenedor

Resuelta
Descripción
Contenedor de juguetes, ropa, etc lleno

Dirección
Avenida de Sabino Arana, 2–3, Basigo

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
13/08/2015
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Arazo tekniko bat dala-eta ezin izan dira eguaztenean pasatu, bilketa lana egiteko ohiko eguna izan arren. Eguen arratsaldean igaro dira. / Debido a un problema técnico no han podido pasar el miércoles (día de recogida habitual). Han pasado el jueves a la tarde.
    Fecha: 14/08/2015 12:51:36
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 13/08/2015 15:59:08
    Abierta