Kalezaindu

espaloietako bolak apurtuta

Resuelta
Descripción
bentakolanda kalean carrefurretik gora eginda eta gero bueltan, bidezabal kalean, la parra inguruan bi bola daude apurtuta. tokiz aterata daude eta bazterrean botata.

Dirección
Bentakolanda Kalea, 210, 48130 Bakio, Bizkaia

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
25/04/2016
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario: Arazoa konpondu da / La incidencia ha sido resuelta.
    Fecha: 27/04/2016 11:46:07
    Resuelta
  • Comentario: Urigintza saileko arduradunei jakinarazo deutsegu / Se les ha comunicado a los responsables de la Oficina Técnica.
    Fecha: 26/04/2016 16:10:23
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 25/04/2016 12:37:52
    Abierta