Kalezaindu

Eskolako sarrerako landareak pode beharra

Resuelta
Descripción
Eskolako sarrerako ranpan dagozan arbuztuak luzeegi

Dirección
Calle de Basigoko Bide Nagusia, 120, Bakio

Categoría
Árboles

Fecha
02/10/2017
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Arazoa konpondu da / La incidencia ha sido resuelta.
    Fecha: 04/10/2017 8:45:41
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 02/10/2017 17:00:52
    Abierta