Kalezaindu

Frontoian arriskua

En proceso
Descripción
Frontoiko jesarlekuaren eskina osoa, babeztuta egon beharko litzateke. Gomarekin edo, istripu larriren bat gerta ez dadin pilotari emon nahian. Dosparedes baterako, adibidez.

Dirección
Calle de Basigoko Bide Nagusia, 3B, Bakio

Categoría
Mobiliario urbano

Fecha
01/08/2019
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario: Urigintza saileko arduradunei jakinarazo deutsegu / Se les ha comunicado a los responsables de la Oficina Técnica
    Fecha: 23/09/2019 10:50:20
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 01/08/2019 22:10:15
    Abierta