Kalezaindu

Parkeko hesi urdina guztiz puzkatuta eta beste gauzak ere

Resuelta
Descripción
Bakeako parkea oso txarto dago, gero eta zatitxo gehiago puskatzen ari dira. Hesi urdin hori (argazkian), ere egur horiak. Eta oso zikina dago pipa-azal betetaz

Dirección
Goienkale kalea 18A, Bakio

Categoría
Parques, juegos infantiles

Fecha
25/08/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Urigintza saileko arduradunei jakinarazo deutsegu / Se les ha comunicado a los responsables de la Oficina Técnica
    Fecha: 27/08/2018 8:01:15
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 25/08/2018 21:01:40
    Abierta