Kalezaindu

Zaborrak botatzeko paperontziak

Resuelta
Descripción
Uribarriko bidea kalean 3 aste daramatzate zaborrak bildu barik ta paperontzia gainezka dago. Ez da gertatzen den lehenengo aldia.Kale honetan zabor bilketa zenbatero egiten den errebisatu mesedez

Dirección
Uribarriko Bidea, 48130 Baquio, Vizcaya, España

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
12/09/2015
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Arazoa konpondu da / La incidencia ha sido resuelta
    Fecha: 16/09/2015 10:12:07
    Resuelta
  • Comentario: Urigintza saileko arduradunei jakinarazo deutsegu / Se les ha comunicado a los responsables de la Oficina Técnica.
    Fecha: 14/09/2015 9:44:36
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 12/09/2015 10:50:39
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 12/09/2015 10:50:38
    Abierta