Kalezaindu

Zaborrontzia apurtuta

Resuelta
Descripción
Zaborrontzi hau apurtuta dago, ezin da ireki hankarekin (esku batekin ireki behar da tapa), eta gainera, zulo handi bat dauka barruan kamioiak eramaten duenenean zaborra lurretik zehar zaborra uzten du.

Dirección
Bentalde Auzoa, 5, 48130 Bakio, Bizkaia

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
18/09/2015
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario: Arazoa konpondu da / La incidencia ha sido resuelta
    Fecha: 23/09/2016 11:05:06
    Resuelta
  • Comentario: Urigintza saileko arduradunei jakinarazo deutsegu / Se les ha comunicado a los responsables de la Oficina Técnica
    Fecha: 21/09/2015 10:34:57
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 18/09/2015 15:58:52
    Abierta