Kalezaindu

Kolunpion egoera txarra

Resuelta
Descripción
Skate Parkeko umeen parkea oso egoera txarrean dago ta material arriskutsua aurkitu dut

Dirección
Bentakolanda Kalea 2, Bakio

Categoría
Parques, juegos infantiles

Fecha
31/07/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Urigintza saileko arduradunei jakinarazo deutsegu / Se les ha comunicado a los responsables de la Oficina Técnica
    Fecha: 16/08/2018 13:17:09
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 31/07/2018 13:04:56
    Abierta