Kalezaindu

Bakeako kolunpiotako argia ez dabil

Resuelta
Descripción
Kolunpitako farola ez dabil

Dirección
Calle de Goienkale, 7, Bakio

Categoría
Iluminación pública

Fecha
14/10/2017
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Arazoa konpondu da / La incidencia ha sido resuelta
    Fecha: 23/05/2018 12:58:40
    Resuelta
  • Comentario: Argiteriaz arduratzen dan enpresari emon jako kexaren barri / Se ha comunicado a la empresa encargada de la gestión de la iluminación.
    Fecha: 16/10/2017 7:51:37
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 14/10/2017 19:51:42
    Abierta